HISENSE U8Q 65" Mini LED 4K 165Hz Smart AI TV with Freely - 65U8QTUK
von Hisense
SKU 65U8QTUK
Sparen Sie 23% Sparen Sie 23%
Zustand: A-Klasse
Grade: A-Grade
Size: 65
Mini-LED PRO combines thousands of tiny LEDs in to hundreds of dimming zones, giving an incredible level of control in terms of brightness, contrast and colour, supported by 165Hz panel technology and improved Mini-LED HDR5000.
Dive into a cinematic universe where walls dissolve – With double the viewing angle of a 55" TV, you can epically scale up your visual experience. Every pixel breathes life, every frame dominates your field of view.