Hisense 32A5NQTUK, 32 inch, Full HD, Smart TV
von Hisense
SKU 32A5NQTUK
Sparen Sie 19% Sparen Sie 19%
Zustand: A-Klasse
Size: 32
Style: QLED TV
  • Bluetooth: N
  • Depth: 84 MM
  • Height: 430 MM
  • Width: 726 MM