Hisense 40A5NQTUK, 40 inch, Full HD, Quantum Dot, Smart TV
von Hisense
SKU 40A5NQTUK
Sparen Sie 47% Sparen Sie 47%
Zustand: A-Klasse
Size: 40
Style: QLED TV
QUANTUM DOT
FOR ANYWHERE IN THE HOUSE
CLEAR AUDIO
SMART STREAMING OPTIONS
SPORT MODE
  • Bluetooth: N
  • Depth: 85 MM
  • Height: 515 MM
  • Width: 900 MM